Originalių dovanų šv. Valentino dienos proga idėjos

Galima rasti daug dovanų šv. Valentino dienos proga, parduotuvės iš kailio neriasi siūlydamos įvairias idėjas! Tačiau būtų gražu, kad tai nebūtų vien komercinė šventė, pasistenkime sugalvoti ką nors ypatingo! Šv. Valentino dienos šventė suteikia platų pasirinkimą. Yra įvairių suvenyrų, tokių kaip žvakės, pliušiniai žaislai arba nuotraukų laikikliai ir kvepalai. Daug ką lemia tai, kiek pinigų galime skirti dovanai, bet taip pat labai svarbu, ar kalba eina apie ką tik gimusią meilę ar jau ilgą istoriją. Juk negalime ilgaamžiui sužadėtiniui ar sužadėtinei padovanoti bet kokio mažmožio vien tam, kad parodytume, jog nepamiršome šventės! Jei trūksta idėjų šv. Valentino dienos dovanai, yra daug būdų jai rasti. Galima nueiti į išbandytą parduotuvę, pasižvalgyti po prekybos centrų ir kitų parduotuvių vitrinas.

Glossybox abonementas

Glossybox mėnesinis grožio naujovių abonementas toms, kurios nori pačios pirmosios sužinoti ir išbandyti mados naujienas, ne tik įsigyti kosmetikos.

Plačiau

valentino dovana

Mažose nuotraukose esu aš ir mano vaikinas, o paslėptas vaizdas tai mūsų bendros aistros simbolis, Reflex, kuris įamžina mūsų gyvenimo kartu ypatingus momentus (Federica)

 

Taip pat puikus idėjų šv. Valentino dienos dovanai šaltinis yra internetas. Yra labai daug svetainių, iš kurių galima pasisemti įkvėpimo, bet jos yra ypatingai naudingos, kai norime šv. Valentino dienos dovanos pagal užsakymą. Tai kaip tik ir yra aspektas, kurio neturime pamiršti rinkdami dovaną- tikra šv. Valentino dienos dovana turi būti asmeniška, būtų liūdna dovanoti bet ką, vien tik todėl, kad taip dabar visi daro! Dėl to šv. Valentino dienos dovanos nėra tokios paprastos, joms reikia laiko bei fantazijos, kad taptų romantiškos, mielos, šiltos ir nepamirštamos. Būtų gražu, kad nereiktų jų išmesti tuoj po įsimylėjėlių šventės, bet jos taptų ženklais, kuriais galėtume gėrėtis kiekvieną dieną. Tokiu atveju mūsų dovaną iš tiesų būtų galima vadinti pavykusia! Geros šv. Valentino dienos dovanos, kad prabiltų tiesiai į mylimojo širdį, turi būti ne tik naudingos kiekvieną dieną, todėl ji turi formuotis pagal adresato skonį, polinkius, poreikius ir įpročius. Taigi, teisingiausia būtų šv. Valentino dienos proga semtis įkvėpimo tiesiai iš meilės istorijos, be kurios nereiktų ieškoti jokios šv. Valentino dienos dovanos idėjos. Gal mes buvome tiesiog draugai prieš pamildami? O galbūt susipažinome labai originaliai, per atostogas, vestuvėse ar pokalbiuose internete? Paprastai kiekvieną meilės istoriją liudija bendri prisiminimai, pavyzdžiui nuotraukos ar tam tikra frazė atgaivina ištisus gyvenimo epizodus. Kaip tik iš jų gali gimti šv. Valentino dovanos idėja, pavyzdžiui optinės iliuzijos pagalba galime paslėpti tokią frazę paveiksle, kuris primena mūsų bendrą gyvenimą dviese. Argi tai nepuikus būdas perkelti mūsų meilę į nuostabų filmą, o ne vien apsiriboti šv. Valentino dienos dovana?